Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Organizują gdzieś spływy kajakowe ?

Organizują gdzieś spływy kajakowe ?

Czy uważacie, że pożądane byłoby wybrać się całą rodziną na kajaki na rzekę Tanew czy nie jest to stosowne miejsce na pierwszy raz?

Rico

Posty: 10

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

michaś34

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, sporo razy brałem udział w spływach organizowanych poprzez tę firmę i niezmiernie je polecam.

Madzia

Posty: 11

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach gdyż spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę niezmiernie niewielkie.

wiwer5

Posty: 14

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

rohnop37

Posty: 27

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać licznej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli rzeczywiście prędko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

Specjalista

Posty: 12

 
Bez wątpienia pożądane byłoby posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeśli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz gdyż będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Wariat

Posty: 28

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

Bankowy

Posty: 5