Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy można naprawić obraz z kasety vhs?

Czy można naprawić obraz z kasety vhs?

Szukam firmy (dobrej), jaka jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeśli ktoś zna dobrą firmę lub może to zrobić samodzielnie proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie znaczną wartością więc proszę o pomoc jedynie profesjonalistów.

Rafałek34

Posty: 26

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odnaleźć ale może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca idealna ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

wolfdale

Posty: 29

 
Poszukuję podobnej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało zatem też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można trochę naprawić zatem też liczę na pomoc profesjonalistów.

Fanatyk

Posty: 22

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno pożądane byłoby wydać 15 pln jeżeli się nie mylę.

Kalleycle

Posty: 18

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien ale więcej konkretnych informacji odnajdziesz na stronie.

lukasabat

Posty: 16

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie żądam olbrzymich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

zachy

Posty: 26

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w wyśmienitym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

MacieqLeo

Posty: 12

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie własne rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

Miki

Posty: 25

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie znalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, bowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory znalazłem kilka takich ludzi ale wymagają oni kilkuset pln od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

inhuman

Posty: 17

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest naprawdę interesujący.

Wygodniśś

Posty: 26