Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

salon kosmetyczny w Krakowie, kto sprawdzony??

salon kosmetyczny w Krakowie, kto sprawdzony??

Witam :) Poszukuję dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Namo

Posty: 5

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z jakiego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie sięgnąć z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

amrmas22

Posty: 12

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać spostrzeżenie na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam spostrzeżenie na tę kwestię. To najistotniejsze, natomiast to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

Strzała

Posty: 11

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezmiernie dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

Różyczka

Posty: 21

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

Marti

Posty: 20

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Damiano

Posty: 17

 
Nie ma porównania, jeżeli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę systematycznie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Wacław

Posty: 8

 
Nie ma to jak fachowy peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, gdyż dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

dermuster

Posty: 8

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie lecz zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Fanatyk

Posty: 9

 
Też słyszałam, iż Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezmiernie miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

seniorit5

Posty: 7