Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Manto Kimono do Jiu Jitsu, sprawdzony sklep

Manto Kimono do Jiu Jitsu, sprawdzony sklep

Jakich rzeczy próbowaliście z suplementów i odżywek, na masę, co wam dało radę, co jest skuteczne?

erykdd

Posty: 12

 
Właśnie mam zamiar zacząć brać 7 Nutrition HCL. Skorzystam ze sklepu, który proponujecie na forum. Widzę, że ceny mają całkiem do rzeczy, widziałem też jakieś promocje. Czytałem o nutrition dużo informacji i taką podjąłem decyzję. Mam nadzieję, że z nim mi się uda.

Różyczka

Posty: 20

 
Bez suplementów i odżywek nie widzę, żeby można trenować siłowo. Niektórzy piszą, że si,ę da. Może nigdy nie byli na siłowni, tylko w domku rekreacyjnie ćwiczyli i to jeszcze tak, żeby się za bardzo nie spocić.

Dr Nemo

Posty: 11

 
Próbowałem DECA DROLON, na mnie fajnie podziałał. Kumpel też bierze i ma takie same odczucia, także widać, że to dobry produkt. Długo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego dla siebie, ale dobrze, że w końcu dopasowałem sobie wszystkie suplementy. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, także efekty są już widoczne.

E-GOista

Posty: 17

 
Nie brałem nigdy odżywek dla sportowców. Raczej witaminki i te sprawy, ale nie chodzę na siłownię, tylko jeżdżę na rowerze. W sumie to może coś z tych suplementów mogłoby mi się przydać.

Bankowy

Posty: 17

 
Te ilości w sklepie najbardziej przerażają, odżywki, suplementy, wspomagacze, reduktory itp., itd. Jak na razie nie ogarniam tego. Ale dopiero mam zamiar zacząć treningi, także wszystko przede mną.

Kerty67

Posty: 22

 
Tu można znaleźć bardzo dużo dobrych preparatów na odchudzanie. Można poczytać o nich dokładny opis http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/686-activlab-carnitine-3-128-kapsulek.html. Jak zaczynałam treningi trafiłam na nich i właściwie kupuję tam do dzisiaj. Mają atrakcyjne ceny.

MangoOo

Posty: 21

 
Żeby podjąć jakikolwiek regularny trening trzeba niezwykle chcieć i mieć siłę, co może niezwyklej znaczy energię, dlatego właśnie te wszystkie najlepsze odżywki. One rzeczywiście pomagają i działają. Trzeba jednak pamiętać o ich regularnym stosowaniu no i o treningach rzecz jasna.

Krzysio

Posty: 25

 
Biorę Meta Anabolon od pół roku. Nie mam żadnych skutków ubocznych, wszystko jest ok i przede wszystkim skutecznie działa, jest legalnym METANABOLEM, zarówno nie ma obaw, żeby go sobie włączyć.

Krzysio

Posty: 13

 
Wiadomo, że chudzina nie nadrobi kanapkami, niemniej jednak tak czy inaczej nie da rady na siłowni. Jak się chociaż raz poszło i zobaczyło to można mieć pewne zdanie na ten temat. Zawsze śmieszyły mnie takie osoby, co przychodzą na siłkę bez żadnej wiedzy, celu, a od suplementów i odżywek chcą stronić. Potem jednakże zmieniają zdanie, niemniej jednak są i tacy, co rezygnują.

Madzia

Posty: 12