Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Naprawa zmywarek w jeleniej górze, pomożecie?

Naprawa zmywarek w jeleniej górze, pomożecie?

Hejka.

Co możecie powiedzieć na temat serwisów AGD w Jeleniej Górze? Jestem zmuszony wybrać fachowca z tego miasta, ale zupełnie nie wiem kogo.

Adi666

Posty: 15

 
Byłam w kropce, gdy przed samymi świętami moja pralka przestała działać. Wezwałam jednak wówczas mobilny serwis Whirlpool, któremu mogę tylko gorąco podziękować. Dzięki niemu udało mi się m.in. zrealizować wszystkie świąteczne porządki. Ponadto nie zapłaciłam przesadnie dużo.

Torbunie24

Posty: 19

 
Interesował mnie niedawno serwis AGD w Jeleniej Górze, niemniej jednak żaden znajomy nie był w stanie polecić mi sprawdzonego serwisanta.

Dopiero na tym forum odnalazłem przydatne informacje odnośnie tego, z kogo usług warto sięgnąć, ale kogo lepiej unikać.

marcinmg

Posty: 25

 
Dla mnie bardzo pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu szybko udało się usunąć usterkę, której uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął problem. Dobra sprawa.

Xeeron

Posty: 28

 
Jestem zadowolony z tego, jaki serwis AGD w Jeleniej Górze udało mi się odszukać w zeszłym roku. Nagle padła mi zmywarka, lecz prędko zareagowałem – jeden telefon i niedługo wszystko działało już prawidłowo.

Za naprawę 5-letniej zmywarki zapłaciłem tylko 100 zł :)

luke130

Posty: 22

 
Gdy chodzi o serwis agd w Jeleniej Górze mogę bez cienia wątpliwości polecić http://whirlpoolserwis.pl, z którego usług korzystałem kilka tygodni temu. Moja pralka przestała działać.

Szybko dogadałem się, co do terminu wizyty serwisanta, a usługa również została wykonana w satysfakcjonująco krótkim czasie.

Polecam! :)

Radziu

Posty: 29

 
Jestem zadowolony z tego, jaki serwis AGD w Jeleniej Górze udało mi się znaleźć w zeszłym roku. Nagle padła mi zmywarka, ale szybko zareagowałem – jeden telefon i niedługo wszystko działało już prawidłowo.

Za naprawę 5-letniej zmywarki zapłaciłem tylko 100 zł :)

Zeetttt2

Posty: 13

 
Przyznam szczerze, iż zarówno zauważyłem, że usługi serwisowe Whirlpool są dość sławne. Na początku zaniepokoiłem się, iż ma to związek z awaryjnością tych sprzętów AGD.

Potem jednak doszedłem do wniosku, iż większy wpływ ma na to popularność tej marki.

Black_Riot

Posty: 13

 
Na pewno istnieje co najmniej kilka firm, jakie podjęłyby się konserwacji sprzętu agd w Jeleniej Górze. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż w przeszłości zdarzało mi się korzystać z takich usług. Teraz póki co nie widzę takiej konieczności, lecz mogę podać namiary.

wirwik

Posty: 21